Fotobudka & Selfie Mirror

Fotobudki stają się coraz częściej stałym elementem przeróżnych imprez. Lubią je zarówno dzieci, jak i dorośli. To fantastyczna atrakcja, która nie tylko daje wiele radości i zabawy, ale stanowi również doskonałą pamiątkę w postaci zdjęć. Sprawdzi się idealnie na przyjęcie urodzinowe, wesele, osiemnastkę, wieczór panieński lub kawalerski, a takż...

Fotobudki stają się coraz częściej stałym elementem przeróżnych imprez. Lubią je zarówno dzieci, jak i dorośli. To fantastyczna atrakcja, która nie tylko daje wiele radości i zabawy, ale stanowi również doskonałą pamiątkę w postaci zdjęć. Sprawdzi się idealnie na przyjęcie urodzinowe, wesele, osiemnastkę, wieczór panieński lub kawalerski, a także event firmowy.

Dobrą zabawę uwiecznioną na wspólnych zdjęciach będzie można wspominać latami, dlatego nie wahaj się i postaw na wynajem fotobudki Selfie Mirror. Dużo radości dodadzą także rekwizyty – okulary, czapeczki, wąsy, napisy i inne. W naszym sklepie Fabryka Balonów znajdziesz także inne akcesoria, takie jak zmieniająca kolory dmuchana ścianka LED i napis dmuchany LOVE. Taki zestaw sprawi, że nikt nie będzie się nudził na twojej imprezie. Gwarantujemy – fotobudka zachęci do zabawy nawet najbardziej nieśmiałą osobę.

Fotobudka Selfie Mirror na wesele lub urodziny? Na godzinę, dwie, a może pięć? Tylko w Fabryce Balonów. To zupełna nowość na polskim rynku. Lustro do selfie składa się z ekranu dotykowego, aparatu cyfrowego i drukarki. Pozwala na wykonanie aż czterech fantastycznych zdjęć. Puść wodze fantazji i dobierz do tego gadżety do fotobudki, o jakich tylko marzysz. Będą idealnie pasowały do twojej imprezy. To znakomite połączenie da tobie i twoim gościom wiele śmiechu, radości i fantastyczne wspomnienia w postaci zabawnych zdjęć. Zapraszamy!

Więcej

Fotobudka & Selfie Mirror W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Rekwizyty do fotobudki

    Rekwizyty do fotobudki są dziś nieodłącznym elementem wielu imprez. Sprawdzają się na weselach, urodzinach, imprezach studenckich, firmowych, czy na studniówkach. Rekwizyty sprawiają, że zdjęcia to nie tylko świetna pamiątka, ale również wspaniała zabawa. Wśród popularnych gadżetów znajdziemy akcesoria na patyku, np. okulary, korony, baloniki, krawaty i wiele więcej. Rekwizyty do zdjęć dodadzą im pozytywnego i zabawnego charakteru. Z takimi gadżetami fotobudka będzie największą atrakcją całej imprezy.

  • Fotobudka

    Szukasz oryginalnej atrakcji na twoją imprezę? Fotobudka będzie wprost idealna! Możesz ją wykorzystać na weselu, osiemnastce, imprezie firmowej, studniówce i innych tego typu przyjęciach. Obsługa fotobudki Selfie Mirror jest naprawdę bardzo prosta, nawet dla najmłodszych uczestników zabawy. Dzięki niej każdy z uczestników imprezy będzie mógł wyjść z imprezy z pamiątką w postaci zabawnych zdjęć. Do tego możesz wynająć u nas również dodatkowy gadżet – to ścianka dmuchana LED, która posłuży jako fantastyczne tło dla zdjęć z fotobudki.